26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dodatkowe zajęcia informatyczne dla uczniów szkół podstawowych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić uczniów klas 7 i 8 na dodatkowe zajęcia informatyczne. To okazja poznania rożnych rozwiązań informatycznych oraz metod jak pracować wydajnie i efektywnie.

 

Termin: każda sobota od 27.02.2021 do 5.06.2021 godzina 9.00 (z przerwami świątecznymi)

Miejsce: on-line w Microsoft Teams

Formuła: otwarta, bez rejestracji (obowiązuje limit 300 osób na spotkaniu)

W tym roku proponujemy spotkania dla uczniów klas najwyższych Szkoły Podstawowej w wersji on-line z linkiem dostępu do zajęć w formule otwartej. Każdy uczeń z dostępem do linku będzie mógł dołączyć do wybranych przez siebie zajęć. Nie wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zajęcia będą rozpoczynać się o godzinie 9.00 i trwać 60-90 minut. Na zajęciach obowiązuje poczekalnia. Każdy uczeń dołączając na spotkanie jest zobowiązany wpisać swoje imię, nazwisko, klasę oraz nazwę szkoły.

Zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Technicznych z kierunku technik informatyk oraz technik programista.

Więcej informacji w dokumencie PDF (240KB)

Skip to content