26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Grono Pedagogiczne

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dyrekcja:

Bernadeta Kudas – dyrektor [EMAIL]
Joanna Krakowiak – wicedyrektor [EMAIL]
Jolanta Płatos – wicedyrektor [EMAIL]
Monika Mazur – wicedyrektor [EMAIL]
Artur Rudnicki – wicedyrektor [EMAIL]
Józef Różański – kierownik kształcenia praktycznego [EMAIL]

 

Nauczyciele:

  1. Banach Dariusz
  2. Banach Jerzy
  3. Banach Katarzyna
  4. Bandrowska – Kaim Agata
  5. Bąk Beata
  6. Bieniek Jerzy
  7. Błasińska Aneta
  8. Błasiński Artur
  9. Błoński Piotr
  10. Bryśkiewicz Łukasz
  11. Buczma Marzena
  12. Butkowski Józef
  13. Cepińska Ryszarda
  14. Chodowicz Ilona
  15. Cioć Radosław
  16. Czapla Bożena
  17. Czarnecki Michał
  18. Czerwonka Marcin
  19. Dąbrowski Jarosław
  20. Duda Przemysław
  21. Gierek Łukasz
  22. Gontarczyk Ewa
  23. Głuch Barbara
  24. Grabowska Katarzyna
  25. Hały Renata
  26. Harwacka Elżbieta
  27. Iwaniec Anna
  28. Jadczak Bożena
  29. Jankowski Paweł
  30. Jastalska Renata
  31. Kaim Agnieszka
  32. Kaleta Artur
  33. Kaleta Magdalena
  34. Kilar Mariusz
  35. Kiraga Anetta
  36. Koptas Beata
  37. Kotlińska Monika
  38. Kozłowska-Wolska Edyta
  39. Kozyra Jacek
  40. Krajewska Małgorzata
  41. Krakowiak Joanna
  42. Krześniak Lidia
  43. Kucharska Jolanta
  44. Kudas Bernadeta
  45. Łyżwa Iwona
  46. Madej Tomasz- urlop bezpłatny
  47. Magnowski Tomasz
  48. Maj Magdalena
  49. Makara Tadeusz
  50. Malczewska-Kowalik Karolina
  51. Markiewicz Beata
  52. Maziarski Marcin
  53. Mazur Monika
  54. Miałkowski Marek
  55. Michalczyk Anna
  56. Michalczyk Małgorzata
  57. Miter Luiza
  58. Miter Maciej
  59. Mortka Elwira
  60. Mosionek Dorota
  61. Musiał Agata
  62. Musiałek Ireneusz
  63. Musiałek Karol
  64. Musiałek Mateusz
  65. Nabiałek Władysław
  66. Nazaruk Paweł
  67. Neska Agnieszka
  68. Nitek Jan
  69. Niedziałek Marzena
  70. Norek Anna
  71. Nowak Rafał
  72. Nowakowski Radosław
  73. Nowocień Zenon
  74. Olender Marzena
  75. Orczykowski Jarosław
  76. Owczarek Jacek
  77. Owczarek Sylwia
  78. Page Katarzyna
  79. Pakosz Tomasz
  80. Pałczyńska Grażyna
  81. Patynowska Aneta
  82. Pawelec Jadwiga
  83. Pączek Małgorzata
  84. Pietrzyk Rafał
  85. Piętocha Julia
  86. Piotrowski Łukasz
  87. Płatos Jolanta
  88. Polak Katarzyna
  89. Pskit Monika
  90. Pyrka Agnieszka
  91. Rajkowski Krzysztof
  92. Romanowski Michał
  93. Różański Józef
  94. Różycka Agnieszka
  95. Rudnicki Artur
  96. Rutkowska-Miękus Katarzyna
  97. Sadłowska Dorota
  98. Sałek-Kudas Anna
  99. Siczek Urszula
  100. Siejek-Bąk Iwona
  101. Siekiera Albert
  102. Skowroński Cezary
  103. Skóra Ireneusz
  104. Skrok Marek
  105. Słomka Renata
  106. Soból Małgorzata
  107. Solecka Ewelina
  108. Socha Agnieszka
  109. Sochaj Aneta
  110. Sorsa Sławomir
  111. Stankowska Sabina
  112. Stankowski Fabian
  113. Stawarz Magdalena
  114. Stawarz Sylwester
  115. Suwalski Tomasz
  116. Suwała Renata
  117. Syta Wioletta
  118. Szeliga Agnieszka
  119. Szester Małgorzata
  120. Szlachcińska Anna
  121. Śledź Robert
  122. Tatar Paulina
  123. Trzeciak Włodzimierz
  124. Utkowski Mariusz
  125. Waśniewski Marcin
  126. Wesołowska Anna
  127. Widera Agata
  128. Wiktorowska Róża
  129. Wilk Paweł
  130. Wiśniewski Marek
  131. Witerska Zofia
  132. Wojciechowska-Jaraszek Wioletta
  133. Wolski Paweł
  134. Wołczyński Michał
  135. ks. Wójcik Konrad
  136. Zagrodnik Tadeusz
  137. Zielińska Edyta
  138. Zięba Magdalena
  139. Żerańska Renata

Skip to content