Grono Pedagogiczne

Dyrekcja:

1. Bernadeta Kudas – dyrektor

2. Joanna Krakowiak – wicedyrektor

3. Jolanta Płatos – wicedyrektor

4. Artur Rudnicki – wicedyrektor

5. Józef Różański – kierownik kształcenia praktycznego

 

Nauczyciele:

Nauczyciele j. polskiego:

  1. Ilona Chodowicz
  2. Anna Iwaniec
  3. Luiza Miter
  4. Agnieszka Owczarek
  5. Agnieszka Socha
  6. Zofia Witerska

 

Nauczyciele j. angielskiego:

  1. Bożena Czapla
  2. Monika Kotlińska
  3. Małgorzata Krajewska
  4. Beata Markiewicz
  5. Anna Michalczyk
  6. Elwira Mortka
  7. Katarzyna Page
  8. Katarzyna Polak
  9. Dorota Sadłowska

 

Nauczyciele j. niemieckiego:

  1. Piotr Błoński
  2. Agnieszka Kaim
  3. Magdalena Kaleta
  4. Jolanta Kucharska
  5. Agnieszka Neska
  6. Magdalena Zięba

 

Nauczyciele j. rosyjskiego:

  1. Łukasz Piotrowski

 

Nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie:

  1. Elżbieta Harwacka
  2. Renata Jastalska
  3. Sylwia Owczarek
  4. Katarzyna Rutkowska – Miękus
  5. Paweł Wolski

 

Nauczyciele wiedzy o kulturze:

  1. Ilona Chodowicz
  2. Agnieszka Owczarek
  3. Sylwia Owczarek

 

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa:

  1. Katarzyna Rutkowska – Miękus
  2. Małgorzata Soból
  3. Agnieszka Szeliga

 

Nauczyciele przedsiębiorczości:

  1. Marzena Buczma
  2. Dorota Mosionek
  3. Renata Suwała

 

Nauczyciel geografii:

  1. Renta Suwała

 

Nauczyciel biologii:

  1. Agnieszka Szeliga

 

Nauczyciel chemii:

  1. Jadwiga Pawelec

 

Nauczyciele fizyki:

  1. Ryszarda Cepińska
  2. Artur Kaleta
  3. Iwona Łyżwa
  4. Jadwiga Pawelec
  5. Jolanta Płatos

 

Nauczyciele matematyki:

  1. Katarzyna Banach
  2. Joanna Krakowiak
  3. Lidia Krześniak
  4. Magdalena Maj
  5. Maria Makowska
  6. Julita Piętocha
  7. Urszula Siczek
  8. Paulina Wybacz
  9. Renata Żerańska

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  1. Beata Bąk
  2. Aneta Błasińska
  3. Artur Błasiński
  4. Bożena Jadczak
  5. Paweł Jankowski
  6. Marcin Maziarski
  7. Maciej Miter
  8. Radosław Nowakowski
  9. Anna Norek
  10. Aneta Patynowska
  11. Albert Siekiera
  12. Małgorzata Soból
  13. Sławomir Sorsa
  14. Włodzimierz Trzeciak
  15. Marcin Waśniewski

 

Nauczyciele informatyki i przedmiotów informatycznych:

  1. Dariusz Banach
  2. Michał Czarnecki
  3. Marcin Czerwonka
  4. Łukasz Gierek
  5. Barbara Głuch
  6. Katarzyna Grabowska
  7. Magdalena Maj
  8. Agata Musiał
  9. Dorota Mosionek
  10. Zenon Nowocień
  11. Jarosław Orczykowski
  12. Rafał Pietrzyk
  13. Artur Rudnicki
  14. Marek Skrok
  15. Agnieszka Szeliga
  16. Maciej Świtas
  17. Mariusz Utkowski
  18. Michał Wołczyński
  19. Paweł Wolski
  20. Edyta Zielińska

 

Nauczyciele przedmiotów elektrycznych i energetycznych:

  1. Jerzy Banach
  2. Agata Bandrowska – Kaim
  3. Jerzy Bieniek
  4. Józef Butkowski
  5. Renata Hały
  6. Jacek Kozyra
  7. Edyta Kozłowska – Wolska
  8. Tomasz Magnowski
  9. Marek Miałkowski
  10. Paweł Nazaruk
  11. Jan Nitek
  12. Rafał Nowak
  13. Ireneusz Skóra
  14. Sylwester Stawarz
  15. Małgorzata Szkutnik-Kijak
  16. Tomasz Pakosz
  17. Józef Różański
  18. Anna Wesołowska
  19. Marek Wiśniewski

 

Nauczyciele przedmiotów mechanicznych:

  1. Bernadeta Kudas
  2. Małgorzata Michalczyk
  3. Karol Musiałek
  4. Grażyna Pałczyńska
  5. Krzysztof Rajkowski
  6. Agnieszka Różycka
  7. Fabian Stankowski

 

Nauczyciele przedmiotów mechatronicznych:

  1. Marian Bączkowski
  2. Jarosław Dąbrowski
  3. Artur Kaleta
  4. Tomasz Madej
  5. Włodzimierz Nabiałek
  6. Jan Kowalczyk
  7. Tomasz Pakosz

 

Nauczyciele religii:

  1. Ks. Michał Podsiadły
  2. Małgorzata Pączek
  3. Aneta Sochaj
  4. Sabina Stankowska
  5. Wioletta Wojciechowska – Jaraszek

 

Nauczyciel etyki:

  1. Anna Sałek – Kudas

 

Nauczyciele bibliotekarze:

  1. Marzena Buczma
  2. Renata Jastalska
  3. Anna Szlachcińska

 

Nauczyciel doradca zawodowy:

  1. Tomasz Magnowski

 

Psycholog szkolny:

  1. Monika Mazur

 

Pedagodzy szkolni:

  1. Anna Sałek – Kudas
  2. Wioletta Syta
Partnerzy szkoły