Grono Pedagogiczne

Dyrekcja:

1. Bernadeta Kudas – dyrektor

2. Joanna Krakowiak – wicedyrektor

3. Jolanta Płatos – wicedyrektor

4. Monika Mazur – wicedyrektor

5. Artur Rudnicki – wicedyrektor

6. Józef Różański – kierownik kształcenia praktycznego

 

Nauczyciele:

  1. Banach Dariusz
  2. Banach Jerzy
  3. Banach Katarzyna
  4. Bandrowska – Kaim Agata
  5. Bąk Beata
  6. Bieniek Jerzy
  7. Błasińska Aneta
  8. Błasiński Artur
  9. Błoński Piotr
  10. Bryśkiewicz Łukasz
  11. Buczma Marzena
  12. Butkowski Józef
  13. Cepińska Ryszarda
  14. Chodowicz Ilona
  15. Cioć Radosław
  16. Czapla Bożena
  17. Czarnecki Michał
  18. Czerwonka Marcin
  19. Dąbrowski Jarosław
  20. Duda Przemysław
  21. Gierek Łukasz
  22. Głuch Barbara
  23. Grabowska Katarzyna
  24. Hały Renata
  25. Harwacka Elżbieta
  26. Iwaniec Anna
  27. Jadczak Bożena
  28. Janiszewska Sylwia
  29. Jankowski Paweł
  30. Jastalska Renata
  31. Kaim Agnieszka
  32. Kaleta Artur
  33. Kaleta Magdalena
  34. Kilar Mariusz
  35. Kiraga Anetta
  36. Kitowska Marta
  37. Koptas Beata
  38. Kotlińska Monika
  39. Kowalczyk Jan
  40. Kozłowska-Wolska Edyta
  41. Kozyra Jacek
  42. Krajewska Małgorzata
  43. Krakowiak Joanna
  44. Krześniak Lidia
  45. Kucharska Jolanta
  46. Kudas Bernadeta
  47. Łyżwa Iwona
  48. Madej Tomasz
  49. Magnowski Tomasz
  50. Maj Magdalena
  51. Makara Tadeusz
  52. Makowska Maria
  53. Malczewska-Kowalik Karolina
  54. Markiewicz Beata
  55. Maziarski Marcin
  56. Mazur Monika
  57. Miałkowski Marek
  58. Michalczyk Anna
  59. Michalczyk Małgorzata
  60. Miter Luiza
  61. Miter Maciej
  62. Mortka Elwira
  63. Mosionek Dorota
  64. Musiał Agata
  65. Musiałek Ireneusz
  66. Musiałek Karol
  67. Nabiałek Władysław
  68. Nazaruk Paweł
  69. Neska Agnieszka
  70. Nitek Jan
  71. Norek Anna
  72. Nowak Rafał
  73. Nowakowski Radosław
  74. Nowocień Zenon
  75. Olender Marzena
  76. Orczykowski Jarosław
  77. Owczarek Agnieszka
  78. Owczarek Jacek
  79. Owczarek Sylwia
  80. Page Katarzyna
  81. Pakosz Tomasz
  82. Pałczyńska Grażyna
  83. Patynowska Aneta
  84. Pawelec Jadwiga
  85. Pączek Małgorzata
  86. Pietrzyk Rafał
  87. Piętocha Julia
  88. Piotrowski Łukasz
  89. Płatos Jolanta
  90. Podsiadły Michał
  91. Polak Katarzyna
  92. Pskit Monika
  93. Rajkowski Krzysztof
  94. Romanowski Michał
  95. Różański Józef
  96. Różycka Agnieszka
  97. Rudnicki Artur
  98. Rudnik Anna
  99. Rutkowska-Miękus Katarzyna
  100. Sadłowska Dorota
  101. Sałek-Kudas Anna
  102. Siczek Urszula
  103. Siejek-Bąk Iwona
  104. Siekiera Albert
  105. Skowroński Cezary
  106. Skóra Ireneusz
  107. Skrok Marek
  108. Soból Małgorzata
  109. Socha Agnieszka
  110. Sochaj Aneta
  111. Sorsa Sławomir
  112. Stankowska Sabina
  113. Stankowski Fabian
  114. Stawarz Magdalena
  115. Stawarz Sylwester
  116. Suwalski Tomasz
  117. Suwała Renata
  118. Syta Wioletta
  119. Szeliga Agnieszka
  120. Szester Małgorzata
  121. Szlachcińska Anna
  122. Śledź Robert
  123. Ślifirczyk Magdalena
  124. Świtas Maciej
  125. Trzeciak Włodzimierz
  126. Utkowski Mariusz
  127. Waśniewski Marcin
  128. Wesołowska Anna
  129. Wiktorowska Róża
  130. Wilk Paweł
  131. Wiśniewski Marek
  132. Witerska Zofia
  133. Wlazło-Makowska Patrycja
  134. Wojciechowska-Jaraszek Wioletta
  135. Wolski Paweł
  136. Wołczyński Michał
  137. Wybacz Paulina
  138. Zagrodnik Tadeusz
  139. Zielińska Edyta
  140. Zięba Magdalena
  141. Żerańska Renata
Partnerzy szkoły