26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dzień Bezpiecznego Internetu -webinar

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 9 lutego 2021 roku obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który powstał z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Organizatorem wydarzenia w Polsce jest od 2005 roku Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI).

W ramach obchodów DBI Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki we współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji zorganizował webinar pt. „CYBERPUŁAPKI”. Odbiorcami wydarzenia byli nauczyciele i specjaliści z radomskich placówek oświatowych oraz kuratorzy sądowi, specjaliści z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i policjanci. Osoby te współpracują w zakresie udzielania wsparcia rodzinom, prowadzą działania profilaktyczne
i terapeutyczne. Świadomość zagrożeń jest bardzo ważnym elementem zapewnienia sobie i innym bezpieczeństwa w sieci. Pamiętajmy W INTERNECIE NIC NIE GINIE!!!

Organizatorzy spotkania: B. Głuch, M. Mazur (ZST), K. Adamska, K. Warda (Policja)

Prelegenci – Ł. Gierek, A. Rudnicki.

Skip to content