26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Sukces ucznia ZST na Olimpiadzie EDU-ELEKTRA

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Ciężka praca popłaca. Uczeń klasy 2N Piotr Fila uczestniczył 28 maja w uroczystej gali z okazji wręczenia nagród i dyplomów dla laureatów i finalistów Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA. Gala miała miejsce w Auli Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Za zajęcie 3. miejsca w dziedzinie ENERGETYKA uczeń otrzymał nagrodę pieniężną, został oficjalnie zwolniony z części teoretycznej najbliższego egzaminu zawodowego, a ponadto ma już teraz możliwość dostania się na studia z pominięciem procesu rekrutacji, np. na AGH. Mentorem był Pan Paweł Nazaruk. Gratulujemy!

Skip to content