26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zwycięstwo w indywidualnej lekkiej atletyce chłopców

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

23 maja w ramach XX Radomskiej Olimpiady Młodzieży, na Stadionie Miejskim w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w lekkiej atletyce. Młodzież naszej szkoły pod opieką trenerów Anety Błasińskiej i Radosława Nowakowskiego po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna spośród wszystkich reprezentacji. Uczniowie rywalizowali w 9 konkurencjach tj. skok wzwyż, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, bieg na dystansie 100m, 200m, 400m, 1000m oraz w sztafecie 4x100m. Indywidualnie medale zdobyli: Mikołaj Krawczyk, Bartłomiej Dulebski, Filip Królikowski, Bartosz Borzęcki, Jan Bańcerowski, Maciej Gołąbek. Serdeczne gratulacje!!!

Skip to content