Finał Euroelektry

Dwaj uczniowie z klasy 3N – Mateusz Ożdżyński i Oskar Malmon pod opieką Pana Pawła Nazaruka uczestniczyli 25 kwietnia w finale Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej Euroelektra. Finał ten odbył się na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Po wysiłku intelektualnym był czas na relaks. Uczniowie zwiedzili Muzeum Politechniki Opolskiej i lamp rentgenowskich na terenie campusu, ponadto laboratoria maszyn elektrycznych, automatyki i robotyki oraz odnawialnych źródeł energii. Następnie zwiedzili opolską starówkę oraz elektrownię Opole. Po królewsku nas ugościł organizator wydarzenia – SEP O/Bydgoszcz.