26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs Wiedzy o Energii

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Grupa uczniów klasy 2N, uczestniczyła w piątek, 26 kwietnia, w kolejnej odsłonie Konkursu Wiedzy o Energii. Tym razem tematem przewodnim, w związku z przypadającą tego dnia 38. rocznicą wybuchu reaktora w elektrowni w Czarnobylu, była energia jądrowa. Zwyciężyli ex equo Mikołaj Adamczyk i Albert Janas, którzy zdobyli po 16/20 pkt. Na kolejnym miejscu uplasował się Karol Figura (14 pkt.). Po czterech etapach w rankingu prowadzi Mikołaj Adamczyk (66 pkt.), tuż za nim jest Paweł Kowalczyk (61 pkt.), a trzecie miejsce zajmuje Piotr Fila (58 pkt.). Gratulujemy. W maju odbędzie się ostatni etap Konkursu. Tematem przewodnim będzie energetyka konwencjonalna.

#zstradom

Skip to content