Zajęcia strzeleckie

W dniach 23 i 24 kwietnia 2024 r świetlica szkolna ZST zmieniła się w strzelnicę sportową. W ramach Ogólnopolskiego programu Upowszechniania Strzelectwa, którego operatorem jest Akademicki Związek Sportowy, uczniowie klas 4 doskonalili techniki strzeleckie – postawa, celowanie, strzelanie. Zajęcia przeprowadzone były z wykorzystaniem mobilnej strzelnicy laserowej „WISŁA” przy użyciu pneumatyczno-laserowych replik broni SG-SAUER oraz AK-47. Młodzież pod czujnym okiem instruktora strzelectwa sportowego p. Przemysława Wardowskiego doskonaliła umiejętności strzeleckie. Zajęcia okazały się ciekawym doświadczeniem i dostarczyły uczestnikom wielu emocji.