Dni Otwarte Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu

#zstradom

W programie:

• tematyczne zwiedzanie szkoły z eksperymentalną prezentacją przedmiotów zawodowych
    i ogólnokształcących,
  • prezentacja kierunków kształcenia,
  • rozmowy z nauczycielami i uczniami.

Po szkole oprowadzać będą uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych. Na miejscu możliwość wsparcia psychologicznego.

Obraz zawierający tekst, krąg, Grafika, logo Opis wygenerowany automatycznieW Dniach Otwartych uczniowie mogą uczestniczyć:

indywidualnie lub grupowo (np.: klasy ze szkolnymi doradcami zawodowymi lub wychowawcami).
Przed dniami otwartymi i podczas zwiedzania warto skorzystać z aplikacji na smartfona.
Link: 2024 – Mapka Dni Otwarte ZST
Zawiera ona wiele przydatnych informacji o szkole, w tym kwestionariusze zawodowe sprawdzające preferencje zawodowe kandydatów.

Proszę o przekazanie tej informacji uczniom i innym osobom zainteresowanym.”