Pierwszy Bieg Kościuszkowski

4 kwietnia 2024 r. z okazji dnia patrona szkoły odbył się Pierwszy Bieg Kościuszkowski na dystansie 1794m, upamiętniający rok wybuchu Powstania Kościuszkowskiego. W imprezie biegowej wzięło udział ponad 70 uczniów naszej szkoły. Najszybszy na tym dystansie okazał się Seweryn Perka z klasy 2Z, jako drugi na mecie zameldował się Stanik Kacper uczeń klasy 2D. Natomiast 3 miejsce przypadło Michałowi Rdzankowi z klasy 2O. Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy z rąk Pani dyrektor Anny Kwiatkowskiej. Wszystkim uczestnikom biegu dziękują za udział w zawodach organizatorzy: Anna Norek, Marzena Olender i Aneta Błasińska.