26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Elektryczne przywitanie wiosny w SEP

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W sobotę, 23 marca, skład Zarządu Koła Młodzieżowego SEP przy ZST wraz z innymi członkami SEP O/Radom uczestniczyło w jubileuszowym, bo 10. Elektrycznym Przywitaniu Wiosny. Imprezę w rez. „Królewskie Źródła”, jak co roku, zorganizował kol. Jarosław Rybski z Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy współpracy z Nadleśnictwem Kozienice w Pionkach. Była to okazja, aby pożegnać zimę i poszukać oznak nadchodzącej wiosny. Pogoda dopisała, a ognisko było miejscem integracji i nawiązywania poważnych kontaktów zawodowych młodzieży z pracownikami kilku przedsiębiorstw elektroenergetycznych. Mamy nadzieję spotkać się w tym gronie za rok.

Skip to content