26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

20 marca 2024 obchodziliśmy w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. Z tej okazji wybrane klasy naszej placówki realizowały wizyty studyjne w firmach działających na terenie miasta Radom i w jego okolicach. Wspólnie z opiekunami mogli oni zobaczyć na żywo jak funkcjonują zakłady, jak wygląda produkcja, co się produkuje. Zaczerpnęli również wiedzy na temat jakich kwalifikacji się oczekuje od młodych ludzi rozpoczynających swoją ścieżkę kariery zawodowej. W tym dniu udało nam się odwiedzić takie firmy jak: Radmot sp. z o.o., Galvo24Karim sp.k., Kratki, Dürr Poland Sp. z o.o., Rohrbogen Sp. z o.o., Komenda Miejska Policji w Radomiu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Radomiu, Prozamet, Polskie Sieci Energetyczne, Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC” Spółka Akcyjna, Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Bardzo dziękujemy wszystkim firmom za pomoc w organizacji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości. Koordynatorem Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Technicznych była Pani Dorota Mosionek.

Skip to content