26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Misterium Wielkanocne”Obudzić Tytana”

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 26 marca 2024 roku odbyło się w naszej szkole przedstawienie o nazwie „Misterium Wielkanocne – Obudzić Tytana”. Wydarzenie to zgromadziło uczniów z większości klas. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z Koła Biblijnego ,,SAMUEL”, ale również uczniowie chętni z innych klas, przygotowywani przez nauczycieli Religii: Wiolettę Wojciechowską-Jaraszek, siostrę Agnieszkę Szczęsną i ks. Krystiana Wieteskę. To wyjątkowe widowisko wprowadziło nas w atmosferę najstarszego i najważniejszego święta chrześcijańskiego – misterium paschalnego Jezusa Chrystusa. Młodzi aktorzy zachwycili widzów doskonałą grą aktorską, dynamicznymi dialogami oraz pięknymi, kreatywnie przygotowanymi strojami. Występ wzbogacił chór przygotowywany przez nauczyciela muzyki, Rafała Balickiego. Dodatkowo uwydatnił emocje i głębię tego wydarzenia. Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim serdeczne życzenia: Niech radosne Alleluja będzie dla nas ostoją zwycięskiej miłości, pokoju i harmonii. Niech pogoda ducha towarzyszy nam w trudach każdego dnia, a radość serca płynie z zasłużonego odpoczynku. Życzymy błogosławionej Wielkanocy! 🌸🐣🙏

Skip to content