26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zaproszenie do czynnej aktywności fizycznej

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Trwa w najlepsze „jesień stulecia”, chociaż w piątek – 9 lutego – mieliśmy „incydent zimowy”. Aura wybrała ten dzień chyba nieprzypadkowo, bowiem tego dnia mieliśmy Międzynarodowy Dzień Dojeżdżania Rowerem do Pracy Zimą. Z tej okazji, Szkolne Koło Turystyczne ENERGETYK serdecznie zaprasza społeczność szkolną do podjęcia codziennej aktywności fizycznej (na wskroś „smartfonowym zombie”) w dowolnej formie, np. jazdę rowerem. Proponujemy nową rywalizację z aplikacją Aktywne Miasta – trwa właśnie etap zimowy. Każda kalendarzowa pora roku posiada własny ranking i zestaw nagród dla najaktywniejszych rowerzystów (lub w innych 18 formach uprawianego sportu). Szczegóły znajdziecie na stronie aktywne.miasta.pl .

Skip to content