26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

II etap Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej EUROELEKTRA

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Mamy to! Drugi etap Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej EUROELEKTRA odbędzie się po raz pierwszy w Radomiu! Wszystko to za sprawą bardzo dobrej postawy uczniów klas energetycznych, którzy przy wsparciu Pana Pawła Nazaruka osiągnęli satysfakcjonujące wyniki podczas szkolnego etapu. Aż 18 uczniów (2N – 2, 2U – 1, 3N – 11, 4N – 4) będzie reprezentować 6 marca Zespół Szkół Technicznych. Etap regionalny w Radomiu organizuje Oddział Radomski SEP. Z uwagi na liczbę uczestników, etap ten odbędzie się w auli Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Skip to content