26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Microsoft Showcase School w Warszawie

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Na zaproszenie Pani Ewy Kołodziejczyk (Industry Executive – Education Sector at Microsoft) reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu w składzie Monika Mazur, Artur Rudnicki i Marek Skrok w dniu 25 kwietnia 2023 roku wzięła udział w spotkaniu przedstawicieli wszystkich (a jest ich zaledwie 9) Microsoft Showcase Schools z Polski z Diana Ghazaryan, PMP – K-12 Industry Executive, Education, CEE Area HQ – Microsoft. W niezwykle inspirującym wystąpieniu zapoznała nas ona ze strategią firmy i planami na nadchodzącą przyszłość. Po krótkiej przerwie nastąpiła prezentacja wszystkich obecnych na sali przedstawicieli i szkół należących do bardzo wąskiego grona liderów we wdrażaniu technologii w edukacji. Mogliśmy zobaczyć jak inne szkoły inspirują swoich nauczycieli, rodziców i uczniów do nauki z wykorzystaniem najnowszych pomysłów branży IT. To było super motywujące do działania spotkanie podczas którego przedstawiciele naszej szkoły mogli pochwalić się tym co innowacyjnego dzieje się w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Wydarzenie miało miejsce w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie.

Skip to content