26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Gala stypendialna – PGNiG Termika SA

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 18 kwietnia 2023 r. młodzież z naszej szkoły, z klas energetycznych, została zaproszona do wzięcia udziału w uroczystości wręczenia stypendiów uczniom szkół partnerskich programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki”.

Gala Stypendialna organizowana jest corocznie przez partnera naszej szkoły firmę PGNiG Termika z Warszawy. W tym roku odbywała się ona w Muzeum Gazownictwa w Warszawie, w której uczestniczyli przedstawiciele firmy na czele z Panią Prezes Zarządu PGNiG TERMIKA Elżbietą Bugaj. Przed uroczystością zostaliśmy zaproszeni na dedykowaną nam, niezwykle ciekawą wycieczkę po Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Wyróżnieni stypendyści to uczniowie klasy pierwszej energetycznej i uczeń klasy trzeciej energetycznej, w sumie było wyróżnionych 17 uczniów.

Skip to content