26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 7-8

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych do rejestracji na zajęcia dodatkowe z informatyki. Będą się one odbywały wyłącznie w soboty począwszy od 4 marca 2023 zgodnie z harmonogramem widocznym w formularzu rejestracyjnym. Po rejestracji można będzie wybrać zajęcia w których chce się uczestniczyć. Sobotnie spotkania w ramach warsztatów prowadzić będą nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. To unikatowa okazja na poznanie nowych technologii i poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu IT.

Link do rejestracji: Rejestracja (zst-radom.edu.pl)

Zapisz się i sprawdź czym możemy Cię zaskoczyć.

Skip to content