26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Praktyki uczniów ZST Radom

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu (ZST Radom) współpracuje z wieloma firmami zlokalizowanymi w Radomiu oraz jego okolicach. Uczniowie mają możliwość poznania swojego przyszłego zawodu od podszewki odbywając praktyki zawodowe, uczestnicząc w kształceniu dualnym czy realizując płatne wakacyjne staże. Ten bezpośredni kontakt z pracodawcami to doskonałe uzupełnienie i poszerzenie wiedzy na temat środowiska w jakim być może przyjdzie im spędzić wiele kolejnych lat swojego życia zawodowego. Wśród firm współpracujących z ZST Radom jest również jedna z najaktywniej działających na naszym rynku – firma RADMOT zlokalizowana w Woli Gutowskiej 33E (Usługi CNC – Wysoka jakość i terminowość – Firma CNC Radmot). Uczniowie naszej szkoły, głównie mechanicy i mechatronicy, mają tam doskonałą okazję do podniesienia swoich kwalifikacji. Wielu z nich dostaje również szansę kontynuowania swojej przygody zawodowej po ukończeniu szkoły. To z pewnością doskonały pomysł, aby pokazać młodzieży jak może wyglądać ich przyszły warsztat pracy. Dziękujemy za możliwość skorzystania z fachowej wiedzy pracowników firmy RADMOT oraz życzliwość jaką okazują naszym uczniom.

Skip to content