Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP

Dnia 8.12.2022r w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbyło się podsumowanie konkursów ; „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP” i „Słońce, wiatr, woda-źródła energii”  organizowanych przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody. W konkursie „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP” zajęliśmy I miejsce. Taki wynik jest efektem współpracy SU, Szkolnego Koła Przedsiębiorczości. W konkursie „Słońce, wiatr, woda-źródła energii” Łukasz Kucharczyk, uczeń klasy 2P (technik programista) wykonał doskonałą prezentację i zajął I miejsce. Jego praca była zaprezentowana na forum przedstawicieli wielu szkół oraz znanych przyrodników i leśników. Inni uczniowie otrzymali następujące miejsca: Maciej Domański i Jakub Muc  kl.1U- III miejsce, Igor Parszewski kl.2P i Hubert Krawczyk  kl.1U- wyróżnienia.  Młodzież ZST zawsze chętnie uczestniczy w konkursach przyrodniczych i zajmuje znaczące miejsca.