26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs na Najładniej Ubraną Choinkę 

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Podobnie jak w latach ubiegłych, w tym roku nasza szkoła również brała udział w Konkursie na Najładniej Ubraną Choinkę organizowanym przez Urząd Miejski w Radomiu w ramach akcji Jarmark Świąteczny 2022 r. Finał konkursu odbył się 18 grudnia 2022 r. na Placu Jagiellońskim w atmosferze iście świątecznej i bajkowej. W tym roku tematem przewodnim było: „Podarujmy starym rzeczom drugie życie”. Chcieliśmy, by tegoroczne drzewko było w duchu eko. Bardzo dziękujemy uczniom za przygotowanie oryginalnych i pięknych zarazem, ozdób zrobionych z surowców wtórnych. Nie udało nam się wygrać żadnej nagrody, ale wszyscy świetnie bawiliśmy się przy dekorowaniu naszej choinki, zarażając się wzajemnie magią nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 

Dziękujemy pani S. Janiszewskiej za gorącą herbatkę i słodkie „małe co nieco” oraz za przygotowanie dekoracji klasom: 1A, 1D, 1W, 1Z, 2A i 2P wraz z wychowawcami.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych wśród miłości i ciepła oraz Szczęśliwego Nowego Roku z nadzieją na lepsze jutro.

Pozdrawiamy

Samorząd Uczniowski ZST

Skip to content