26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Witamy nowych MIEE

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Rozpoczął się rok szkolny 2022-2023, a wraz z nim informacja o przyznanych tytułach MIEE (Microsoft Innovative Expert Educator). To niezwykłe wyróżnienie przyznawane przez firmę Microsoft osobom, które przeszły proces rekrutacji oraz mogą pochwalić się unikatowymi umiejętnościami stosowania nowoczesnych technologii w edukacji. Projekt MIEE realizowany jest od kilku lat na całym świecie i z roku na rok rośnie jego popularność. Jednak tylko niewielka grupa, głównie nauczycieli jest w stanie pochwalić się uzyskaniem tego tytułu. Trzeba na niego pracować systematycznie przez przynajmniej rok dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, uzupełniać na bieżąco swoją bazę wiedzy i cały czas poszukiwać nowych rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Udział w projekcie to również możliwość uzyskania dostępu do szeregu ciekawych i unikatowych szkoleń, które rozwijają zasoby edukacyjne. Cieszymy się bardzo, że również w naszej szkole znalazła się grupa 15 edukatorów, którzy mogą pochwalić się tym osiągnięciem jakim jest przynależność do światowej społeczności MIEE.

Gratulujemy wszystkim i zachęcamy pozostałych do poznania projektu i podjęcia wyzwania dołączenia do niego.

MIEE 2022-2023 ZST Radom

Skip to content