26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Turniej Trójgamiczny

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

24 marca 2022 r. drużyna Zespołu Szkół Technicznych – Expiry Date w składzie: Damian Dorosz, Agata Musiał, Olga Ślifirczyk, Jakub Sadowski, Bartłomiej Kazirodek, Bartosz Podgórski, Maciej Trzmiel, Kacper Krzyżanowski i Jakub Jakubowski wzięła udział w zjeździe edukacyjnym w ramach 2 edycji Turnieju Trójgamicznego w Białymstoku organizowanego przez Fundację TEAM Teatrikon i Mistrzostwa w Projektowaniu Gier Komputerowych.  Podczas zjazdu drużyna przedstawiła swoją autorską grę, nad którą pracuje od kilku miesięcy oraz uczestniczyła w warsztatach i konsultacjach w trzech grupach tematycznych: game development, expeience design i game design.  Drużyna Expiry Date poza udziałem w warsztatach i konsultacjach ze specjalistami miała możliwość spotkania się z dwiema drużynami, z którymi rywalizuje w Turnieju w ramach kantonu Białystok. Był to czas wypełniony nie tylko nauką ale również wspólnymi rozmowami i wymianą doświadczeń. Cała drużyna wróciła pozytywnie nastawiona i naładowana dobrą energią!

Turniej Trógamiczny uczniowie ZST Radom

Skip to content