26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Stypendia dla uczniów ZST w Radomiu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dzięki współpracy z PGNiG Termika SA po raz kolejny wybrani uczniowie Technikum Energetycznego przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu otrzymali stypendia. Przyznawane są one najlepszym pod względem wyników szkolnych. Rozdano je wśród młodzieży uczęszczającej do klas 1-4 ze szczególnym uwzględnieniem tych z najmłodszej grupy. Z pewnością warto się starać należeć do grona mogącego pochwalić się swoimi osiągnięciami, bo oprócz zdobywanej wiedzy i umiejętności przynosi to również wymierne korzyści np. w postaci zasobów finansowych. Zachęcamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu do jeszcze większego wysiłku, bo każdy z Was ma szansę być najlepszym. Czas biegnie bardzo szybko. Zawsze aktualne informacje o programie stypendialnym u wychowawców.

Powodzenia i gratulujemy.

Skip to content