26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

21 marca

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W tym wyjątkowo trudnym roku, Samorząd Uczniowski chciałby zaprosić wszystkich do świętowania Pierwszego Dnia Wiosny w inny niż zwykle sposób. 21 marca to również dzień, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Osób z zespołem Downa. Celem tej akcji jest uświadomienie, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne: oczekują szacunku, tolerancji i akceptacji. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i zrobienia zdjęcia w dwóch różnych, zabawnych, kolorowych skarpetkach i udostępnienia go w swoich mediach społecznościowych z hasztagiem #skarpetkowewyzwanie 21 marca, a dodatkowo w dniach 18-22.03 przesłania zdjęcia na konkurs@zst.radom.pl po to, byśmy mogli stworzyć kolorowo-skarpetkową galerię ZST!

Szczegóły na https://skarpetkowewyzwanie.pl/

Pozdrawiamy SU

Skip to content