26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Odwołane sobotnie zajęcia dodatkowe dla uczniów szkół podstawowych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zgodnie z komunikatem MEN od dnia 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W związku z tym odwołane zostają również w tym czasie zajęcia dodatkowe dla uczniów szkół podstawowych prowadzone w naszej szkole w soboty.

Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów.

Skip to content