Boże Narodzenie w ZST

W dniu 17.12.2019 odbyło się uroczyste spotkanie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Młodzież wraz z nauczycielami przygotowała oprawę słowno-muzyczną, prezentacje multimedialne oraz dekorację bożonarodzeniową. Uczniowie przedstawili kolędy w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Omówione zostały również zwyczaje bożonarodzeniowe różnych krajów. Dzięki temu uczniowie przypomnieli sobie słownictwo związane z obchodami Bożego Narodzenia oraz formułowali życzenia świąteczne. Wybrano najciekawsze kartki świąteczne i plakaty okolicznościowe. Na zakończenie młodzież wraz z nauczycielami zaśpiewali piosenkę świąteczną „We wish you a Merry Christmas” oraz złożyli sobie życzenia Wesołych i Spokojnych Świąt.