ERASMUS+ w naszej szkole!

Miło nam ogłosić, że wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczynamy udział w dwóch unijnych programach edukacyjnych ERASMUS+!

Oba projekty dają niezwykłą możliwość współpracy z innymi szkołami państw zrzeszonych w Unii Europejskiej poprzez: stały kontaktu z rówieśnikami z innego kraju, uczenie się w nowatorski sposób z użyciem nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych, podejmowanie wyzwań, posługiwanie się językiem angielskim w naturalnym środowisku oraz wyjazdy do szkół partnerskich.

Nasze projekty w skrócie:

PROJEKT NR 1

„Building competitive advantage through personal branding” (Tworzenie przewagi konkurencyjnej przez budowanie osobistej marki)

Czas trwania: 1.09.2019r. – 31.12.2020r. (16 m-cy)

Szkoły partnerskie:

Bułgaria – Dobrich (koordynator), Włochy – Mediolan, Grecja – Lamia, Polska – Radom.

Nasze główne zadanie, za które jesteśmy odpowiedzialni – wprowadzenie uczniów w tajniki tworzenia prostych stron internetowych, które będą pomagać im w osobistym rozwoju i dokonaniu autoprezentacji.

PROJEKT NR 2

Tytuł: „Opening Students’ and Teachers’ Minds – Learn and Teach the European Way” (Otwieranie umysłów uczniów i nauczycieli – uczenie i nauczanie na sposób europejski)

Czas trwania: 1.10.2019r. – 30.09.2021r.(24 m-ce)

Szkoły partnerskie:

Włochy – Malles (koordynator), Holandia – Ridderkerk, Hiszpania – Sewilla, Portugalia – Bragança, Polska – Radom.

Nasze główne zadanie, za które jesteśmy odpowiedzialni – pokazanie zagrożeń, jakie niesie ze sobą nowoczesna technologia.

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno młodzież, jak i rodziców naszej społeczności szkolnej!

Zespół koordynujący działania projektowe / osoby do kontaktu:

Edyta Zielińska, Małgorzata Krajewska, Dorota Sadłowska, Katarzyna Grabowska, Marek Skrok, Elwira Mortka