26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Finał konkurs Polskie Państwo Podziemne

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 21.09.2019 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu miał miejsce finał konkursu Polskie Państwo Podziemne. Reprezentanci radomskich szkół spotkali się, aby pochwalić się zdobytą wiedzą oraz podzielić się z kolegami i koleżankami swoimi pasjami. Po pierwszej turze finałowej wyłoniono trójkę zwycięzców. Jednak o pierwszym miejscu musiała zadecydować dogrywka, gdyż dwóch uczestników uzyskało tą samą ilość punktów. Dzięki technologiom dostarczonym przez firmę Microsoft mogliśmy szybko i wygodnie opracować wyniki konkursu. Test wiedzy odbył się z wykorzystaniem aplikacji FORMS. Ostatecznie:

I miejsce reprezentant II LO w Radomiu

II miejsce reprezentant ZS Ekonomicznych w Radomiu

III miejsce reprezentant ZS Ekonomicznych w Radomiu

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie ponadprzeciętnej wiedzy historycznej i życzymy, aby nadal rozwijali w sobie tę pasję.

Konkurs odbył się pod patronatem IPN oddział w Lublinie,

Skip to content