26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Pomysł na nowoczesną pracownię informatyczną …

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych od kilku lat testuje nowoczesne rozwiązania terminalowe, które z powodzeniem zastępują tradycyjne komputery. Wykorzystujemy je w praktyce na zajęciach typowo informatycznych (np. lekcje programowania czy tworzenia aplikacji internetowych) oraz jako narzędzie pracy dla nauczycieli w salach lekcyjnych. Doskonale spełniają oczekiwania pod względem ergonomicznym i jakościowym. Najnowszym rozwiązaniem w tym segmencie jest terminal vCloudPoint. To małe urządzenie wyposażone jest w 4 porty USB, wyjście audio, wejście zasilania, port VGA do podłączenia monitora oraz port RJ45 do połączenia z siecią. Niewielkie rozmiary i prostota obsługi to dobre rozwiązanie dla celów szkolnych.

Terminal vCloudPoint polecamy wszystkim, którzy wykorzystują technologie IT na swoich zajęciach.

Więcej informacji pod adresem: https://www.prodata.pl/Oferta/cyfrowa-szkola-sprzet-komputerowy-dla-szkol.html

Skip to content