26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Praca w przestrzeni 3D – zajęcia weekendowe dla gimnazjalistów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dziś w ten wyjątkowy dzień jakim jest Dzień Dziecka, odbyły się tradycyjne weekendowe zajęcia dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych. Uczniowie dla uczniów – zajęcia te prowadzili uczniowie Zespołu Szkół Technicznych Maciej Smoliński z klasy 2T oraz dwie ambasadorki Microsoft A.I. Bootcam Dominika Tomczyk oraz Marta Farbiś. Młodzi kandydaci do naszej szkoły mieli przyjemność poznać właściwości projektowania 3D. Metody przygotowania plików, oraz specyfikacje urządzeń i materiałów do druku 3D. Druga część zajęć poprowadzona przez naszych uczniów to praca w rzeczywistości rozszerzonej z wykorzystaniem MergeCube oraz prosta lekcja matematyki z aplikacją Shapes 3D.

Skip to content