26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

MOS Championship Warszawa 2019

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

4 czerwca 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w składzie Piotr Głodek 3B, Łukasz Sołśnia 3B, Damian Prokop 3A, Robert Ślusarczyk 2C oraz Aleksander Krawczyk 1A pod opieką pana wicedyrektora Artura Rudnickiego i pani Barbary Głuch uczestniczyła w Ogólnopolskich Mistrzostwach MOS 2019 w Warszawie. Nasza silna, 5-cioosobowa grupa została zaproszona na Mistrzostwa po uzyskaniu bardzo wysokich wyników podczas certyfikowanych egzaminów z Microsoft Excel®2016 przeprowadzanych w Zespole Szkół Technicznych. Nagrodą główną zawodów w Warszawie  był wyjazd na Światowe Mistrzostwa MOS do Nowego Jorku.

Uczestnicy z całej Polski rywalizowali w dwóch turach, egzamin odbył się w języku angielskim. Dużym sukcesem jest to, że wszystkim naszym uczestnikom udało się zaliczyć  egzamin uzyskując powyżej 700 pkt a najlepszy wynik w naszej grupie uzyskali Piotr Głodek i Robert Ślusarczyk zdobywając po 862 pkt klasyfikując się tuż za podium.

Oprócz rywalizacji organizatorzy zapewnili uczestnikom rozrywkę na XBOXONE z Minecraft, pokaz HoloLensów  oraz prezentację sklepu przyszłości.

Mistrzostwa organizowały OpenEGD – autoryzowanego partnera CertiPort w Polsce oraz Microsoft.

 

Skip to content