26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dodatkowe zajęcia z informatyki

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po raz kolejny młodzież radomskich szkół miała okazję poznać sekrety branży IT. Zajęcia prowadzone przez nauczycieli informatyki Zespołu Szkół Technicznych od kilku lat cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem. Nowoczesne technologie to temat bardzo ciekawy dla wielu osób. W sobotę 25 maja 2019 młodzi ludzie mieli okazję zapoznać się m.in. z nowoczesnymi technikami programowania oraz sprawdzić czy można programować i dobrze się bawić. W tym roku szkolnym  zostały jeszcze dwa spotkania w najbliższe soboty. Gratulujemy wszystkim naszym słuchaczom wytrwałości, a tym którzy się nie dostali na zajęcia tego roczne życzymy więcej szczęścia w przyszłym roku.

Skip to content