26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dziesięciobój nowoczesny o Mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w dziesięcioboju o Mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Wydarzenie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Rozgrywki odbędą się zgodnie z zapisem w regulaminie (poniżej załącznik nr 1) w dniu 3 czerwca 2019 roku. W zawodach mogą wziąć udział 5 osobowe drużyny, które należy zgłosić za pomocą formularza rejestracyjnego (FORMULARZ) do dnia 21 maja 2019 roku. Opis dyscyplin jak i wstępne wymagania można znaleźć w załączniku nr 2 poniżej. Dla najlepszych przewidziano nagrody niespodzianki.

Regulamin

Opis dyscyplin

Powodzenia

Skip to content