26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Na ostatnich sobotnich zajęciach „Windows 10 bez tajemnic” jak sama nazwa nam sugeruje uczestnicy poznali system Windows 10 od środka. Dowiedzieli się jak odpowiednio nim zarządzać oraz w jaki sposób to robić. Poznali parę sztuczek i trików dzięki którym system będzie bezpieczniejszy, a dane będą odpowiednio zabezpieczone. Wiedzą już jak skonfigurować system by praca w nim była przyjemniejsza oraz wydajniejsza.
Powoli dobiegają końca nasze spotkania z młodzieżą. Zostało ich już tylko kilka. Zwolniło się kilka miejsc więc jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany poznawaniem tajemnic świata IT to zapraszamy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Skip to content