26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Projekt edukacyjny STEM

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Uroczyste zakończenie I edycji projektu odbędzie się 29.05.2019 r. (środa) godz. 11:00 – 14:00, na którym nastąpi podsumowanie działań oraz wręczenie nagród laureatom, finalistom i wyróżnionym oraz podziękowań i zaświadczeń dla nauczycieli, a także zaświadczeń dyrektorom o współpracy szkoły z PW w ramach Projektu edukacyjnego STEM.

29.05.2019 r., odbędzie się również Panel edukacyjny poświęcony wspieraniu uczniów oraz nauczycieli, a także ewaluacja projektu.

Projekt edukacyjny STEM Politechniki Warszawskiej jest adresowany do nauczycieli i uczniów, wszystkie uwagi, sugestie oraz opinie są dla nas bardzo ważne i cenne ponieważ planujemy kolejną edycję. Zależy nam na spotkaniu się z Państwem w miłej atmosferze.

Na uroczystość zapraszamy wszystkich szkolnych koordynatorów projektu (z niektórych szkół jest to dwóch czasami trzech nauczycieli) wraz z Dyrektorami Szkoły (do szkół zostaną wysłane w formie tradycyjnej imienne zaproszenia dla Dyrektorów).

Zapraszamy również uczniów, którzy brali udział w trzecim etapie konkursu.

Skip to content