Zostań mistrzem Zespołu Szkół Technicznych

30 kwietnia 2019 by Marek.Skrok

Na dzień 3 czerwca 2019 z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zaplanowany został w naszej szkole dziesięciobój drużynowy. Pięcioosobowe zespoły będą mogły rywalizować między sobą w różnych konkurencjach. Każda z dyscyplin będzie wykonywana na czas, choć ważnym kryterium będzie również jakość wykonania zadania. Niebawem opublikujemy regulamin i udostępnimy możliwość rejestrowania swoich drużyn. Jeżeli uważacie, że możecie pokonać konkurencję to już od dzisiaj kompletujcie drużyny, wybierajcie kapitanów i rozpoczynajcie treningi pamiętając, że dziesięciobój to nie tylko dyscypliny sportowe. Szukajcie informacji na naszym FB oraz szkolnej stronie internetowej.

Słonecznego, spokojnego i bezpiecznego weekendu majowego 🙂

Partnerzy szkoły