26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Jak co roku w Zespole Szkół Technicznych odbyły się wewnątrzszkolne Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. Do zawodów zgłosiło się 52 zawodników. Nadrzędnym celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego w naszej szkole, wyłonienie mistrza szkoły, oraz reprezentacji na zawody. Turniej tenisa stołowego stał na bardzo dobrym poziomie, wręcz mistrzowskim, dawno niespotykanym w naszej szkole. Poszczególne pojedynki były zacięte i wyrównane. Drugi raz z rzędu mistrzem szkoły został Karol Krężel z klasy 2E, drugie miejsce zajął Jakub Drabik 2M, a na najniższym podium stanął Sebastian Kruk 2M, a na czwartym miejscu uplasował się Patryk Zegarek z 4M. Najlepszych czterech zawodników będzie reprezentować ZST w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, które odbędą się piątego grudnia w naszej szkole. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami, dyplomami, oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców, za co im bardzo dziękujemy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju pieczę sprawowali Maciej Miter, Albert Siekiera i Marcin Maziarski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.

Autor: Albert Siekiera

Skip to content