26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Finał konkursu Hack Heroes

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

05.12.2018 w Przestrzeni Facebook w Warszawie odbył się finał trzeciego ogólnopolskiego konkursu Hack Heroes. Drużyna uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu w składzie Dawid Walczyk, Patryk Staniewski, Piotr Szarow zajęła trzecie miejsce. W konkursie brało udział 176 drużyn z całej Polski. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali swoją aplikację, która służy do wyszukiwania fundacji niosących pomoc innym, na które można oddawać 1% podatku. Dzięki aplikacji można przejrzeć ranking organizacji, przeczytać o ich działalności i zebranych funduszach. Po pełnym emocji dniu finaliści wrócili do domu z nagrodą i nową energią do dalszej nauki. Gratulujemy!

Autor: Katarzyna Grabowska

Skip to content