Stwórz własną apkę!

W dniu 25 października klasa 2B uczestniczyła w warsztatach Stwórz własną apkę!  zorganizowanych w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu (laboratorium informatyczne K1 przy ul. Mazowieckiego 7a).

Uczniowie w trakcie zajęć zostali zaznajomieni z tworzeniem aplikacji działających w systemie operacyjnym Android z naciskiem na realizację podstawowych zagadnień dotyczących tworzenia aplikacji mobilnych dla tej platformy.

Podczas zajęć omówione zostały tematy z zakresu architektury systemu Android oraz aplikacji tego systemu, przygotowania nowego projektu z uwzględnieniem podstawowych elementów programowania aplikacji dla Androida.

Zajęcia poprowadzi: mgr Artur Podolski