Dzień Edukacji Narodowej w ZST

Jak co roku, w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się akademia oraz wyjątkowy plebiscyt. Społeczność uczniowska zagłosowała na swoich nauczycieli w różnych kategoriach:
„Złoty Laczek”- nauczyciel/nauczycielka, który/-a nosi najciekawsze obuwie . Zwyciężył pan Marian Bączkowski.
„Złoty Mówca”- nauczyciel/nauczycielka, który/-a opowiada najlepsze historie, anegdoty, dowcipy. zwyciężył pan Paweł Wolski.
„Złota Gaśnica”- nauczyciel/nauczycielka, który/-a ma najbardziej cięte riposty. Zwyciężyła pani Ilona Chodowicz.
„Złota Żarówka”- nauczyciel/nauczycielka, który/-a ma najwięcej pomysłów. Zwyciężył pan Krzysztof Rajkowski.
„Złoty Belfer”- nauczyciel/nauczycielka, do którego/-ej uczniowie chodzą najchętniej na zajęcia. Zwyciężyła pani Małgorzata Krajewska.
„Złoty Amper” – nauczyciel/nauczycielka, który/-a ma najwięcej energii. Zwyciężył pan Jan Nitek.