Nasza złota sztafeta.

Nasi uczniowie nie zawiedli na inauguracji XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Drużyna składająca się z 10 uczniów reprezentujących naszą szkołę bezapelacyjnie wygrała sztafetowe biegi przełajowe. Zawody te, są pierwszymi wchodzącymi w cykl rozgrywanych dyscyplin w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży na rok szkolny 2018/2019. Za naszą złoto drużyną uplasowali się uczniowie ze szkoły: III Liceum Ogólnokształcącego im. Dionizego Czachowskiego oraz Zespołu Szkół Budowlanych. Uczniowie pod opieką Anety Błasińskiej i Radosława Nowakowskiego w składzie Jakub Gryza, Piotr Głodek, Tomasz Kozłowski, Paweł Flis, Damian Machajek, Kacper Poneta, Maciej Walasek, Jakub Matuszczak, Ernest Alzak i Jakub Bednarek potwierdzili dominację naszej szkoły w lekkie atletyce i tym wyczynem umocnili nas w ogólnej punktacji XV ROM na rok 2018/2019.

Gratulujemy sukcesu zawodnikom i opiekunom.