26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Pokazy z Fizyki w Lublinie

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

24 września uczniowie klas drugich byli na pokazach z fizyki na UMCS w Lublinie. Pokazy obejmowały następujące działy: fizyka zabawek, błękitna planeta, fizyka latania, światło i oko. Uczniowie oraz nauczyciele mogli zobaczyć ciekawe pokazy oraz uzyskać wyjaśnienia zjawisk otaczającego nas świata. Odważniejsi uczniowie uczestniczyli w demonstracjach doświadczeń. Po pokazach pojechaliśmy do Kazimierza Dolnego -malowniczego miasta położonego nad prawym brzegiem Wisły, w zachodniej części województwa lubelskiego, w powiecie puławskim. Pokazy dla uczestników wycieczki były wspaniałą lekcją fizyki, a wizyta w Kazimierzu mimo niesprzyjającej aury okazją do zwiedzenia jednego z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce oraz okazją do integracji.

Skip to content