26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

IV Mistrzostwa ZST w grę FIFA

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

30 maja 2018 r. w naszej szkole odbyły się IV Mistrzostwa ZST w grę FIFA. Przy wsparciu dużej rzeszy kibiców odbyło się 60 pojedynków. Po zaciętej walce mistrzem został Jakub Buras, który w finale pokonał Adriana Stańczyka. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Mateusza Mikulskiego nad Pawłem Gajewskim. Zeszłoroczny mistrz odpadł w 3 rundzie. Imprezę zorganizowali nauczyciele IT naszej szkoły pod przewodnictwem pana dyrektora Artura Rudnickiego. Słodki poczęstunek ufundowała Piekarnia Fogiel & Fogiel a pamiątkowe puchary Rada Rodziców. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za udział, zapraszamy za rok.

Galeria

 

Skip to content