26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Nasi uczniowie powalczą o medale Halowych Mistrzostw Polski

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Lekkoatletyczna arena w Toruniu już jest przygotowana na przyjazd radomskich sportowców. Najliczniejszą grupę zawodników stanowią uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego umiejscowionej przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Uczniowie z naszej szkoły zapowiadają walkę o medale podczas rozgrywanych w ten weekend Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Naszą największą nadzieją na medale jest Martyna Kotwiła świeżo upieczona rekordzistka kraju na 200 m, będąca na liście rankingowej z najlepszym wynikiem na tym dystansie oraz 3 wynikiem na 60 m. Liderem tabel w trójskoku będący w życiowej dyspozycja jest Dawid Krzemiński. Natalia Wosztyl na dystansie 400m, Olgierd Michniewski 60 m p.płotki posiadają trzecie wyniki natomiast Krzysztof Turski na 800 m legitymuje się 2 wynikiem. Naszą szkołę i miasto Radom dodatkowo reprezentują Jakub Maciaszczyk w biegu na 60 m oraz Jarosław Kucharski na 1500m.

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy udanych startów, samych rekordów i oczywiście medali najlepiej złotych!!!

Skip to content