26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Ruszają weekendowe zajęcia dla gimnazjalistów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić Państwa uczniów na dodatkowe zajęcia z informatyki (UWAGA! zajęcia skierowane są do uczniów klas 7 szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych):

1. Znane a jednak inne! – Masz zadania szkolne do opracowania w Wordzie? Może kolejna prezentacja na lekcję? Na tych zajęciach zastosujesz kilka trików ze znanego pakietu Office do opracowywania fajnych dokumentów tekstowych oraz prezentacji multimedialnych. Chcesz uatrakcyjnić stronę internetową, wykorzystując język html oraz css stworzysz interaktywną galerię internetową. Nauczysz się rysować rysunki w HTML-u.

2. „Wehikuł czasu” – Na tych zajęciach przeniesiesz się w czasie. Może masz zdjęcia, którym czegoś brakuje? Albo mają za dużo informacji? Jak zmienić ich wygląd? U nas poznasz tajniki retuszu fotografii.

3. Granie czy programowanie? – Zajęcia te w ciekawy sposób wprowadzą Cię w tajniki programowania aplikacji i gier komputerowych. Dzięki nim dowiesz się jak zaprojektować własną aplikację na urządzenia mobilne na Windowsie, Androidzie, iOS czy Linuxie. To również okazja do zabawy i nauki kodowania w Pythonie, TouchDevelop czy AppInventor.

4. Komputer w sieci. – Twój własnoręcznie zbudowany komputer jako cząstka Internetu? Jego najczęstsze usterki? Jak Go zbudować? Jak pozbyć się jego wad? Do czego można wykorzystać stary komputer lub laptop? Twoja sieć domowa słabo działa? Jak dobrze zabezpieczyć sieć bezprzewodową? Jak sprawdzić jakość zabezpieczenia? A może Twój problem jest jeszcze inny – rozwiążmy go wspólnie.

Data: Każda sobota począwszy od 3 marca do 26 maja 2018 (bez 31.03 oraz 5.05)

Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

ul. Limanowskiego 26/60

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego od 9.02.2018 roku na stronie szkoły (http://www.zst-radom.edu.pl/zajeciadodatkowe) celem rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Harmonogram godzinowy zajęć będzie publikowany na stronie szkoły: http://www.zst-radom.edu.pl.

To okazja poznania najnowszych rozwiązań informatycznych oraz podejrzenia jak pracować wydajnie i efektownie. Nie przegap okazji.

Szczegółowe informacje u organizatora: Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Skip to content