26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Szkolne Koło Honorowych Dawców Krwi

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

To już kolejny raz młodzież naszej szkoły Zespołu Szkół Technicznych oddaje najwięcej tego cennego daru jakim jest krew spośród szkół miasta Radomia. Z ogromną dumą i radością w dniu 23 listopada 2017r z Panią wicedyrektor Joanną Krakowiak odebrałyśmy pamiątkowy dyplom za zajęcie I miejsca w VI edycji konkursu „Szkoła przyjazna honorowemu krwiodawstwu”.

W konkursie wzięły udział 22 szkoły ponadgimnazjalne z Radomia oraz 25 szkół z regionu radomskiego, które od 1 września 2016 roku do 31 sierpnia 2017 roku zebrały 2 tys. 374 litry krwi.

Oto lista laureatów: V miejsce: Zespół Szkół Rolniczo – Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu oraz Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu. IV miejsce: Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze oraz Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu. III miejsce: Zespół Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach oraz Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu. II miejsce: Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze oraz Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu. I miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S.Staszica w Białobrzegach oraz Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

Skip to content