26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym !

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Jak co roku w Zespole Szkół Technicznych odbyły się wewnątrzszkolne Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. Do zawodów zgłosiło się 72 zawodników. Nadrzędnym celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego w naszej szkole, wyłonienie mistrza szkoły, oraz reprezentacji na zawody. Turniej tenisa stołowego stał na bardzo dobrym poziomie, wręcz mistrzowskim, dawno niespotykanym w naszej szkole. Poszczególne pojedynki były zacięte i wyrównane. Nowym mistrzem szkoły został Karol Krężel z klasy 1E, drugie miejsce zajął Sebastian Kruk 1M, a na najniższym podium stanął Bartłomiej Woźniak z 4R. Najlepszych czterech zawodników będzie reprezentować ZST w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, które odbędą się czwartego grudnia w naszej szkole. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami, dyplomami, oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców, za co im bardzo dziękujemy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju pieczę sprawowali Maciej Miter, Albert Siekiera i Marcin Maziarski. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.

Skip to content