26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Podsumowanie XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 6 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Kolberga odbyła się uroczystość podsumowania XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017. Całej uroczystości przyświecała myśl niezwykle znanego i charyzmatycznego komentatora sportowego p. Bohdana Tomaszewskiego: Sport jest sam w sobie piękny, niczego nie trzeba dodawać.

Zgromadzonych gości powitał gospodarz imprezy, dyrektor PSP nr 33 – pan Andrzej Tomczyk. W związku, iż realizacją zawodów w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży zajmuje się Szkolny Związek Sportowy w Radomiu, podsumowania minionej edycji dokonał jego prezes – pan Jarosław Ludwiński. Medaliści i laureaci odebrali wyróżnienia z rąk Prezydenta Miasta Radomia, pana Radosława Witkowskiego, Wiceprezydenta Miasta Radomia, pana Konrada Frysztaka, Dyrektora Wydziału Edukacji, pani Anny Ostrowskiej oraz Kierownika Biura Sportu i Turystyki, pana Mirosława Palucha. Uroczystość wzbogacił program artystyczny koła teatralnego 33 bliżej sceny oraz chóru szkolnego Wesołe nutki. Gościnnie wystąpił Zespół Akrobatyczny Pajęczarki z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Nasza szkoła w konkurencjach męskich uzyskała za rok 2016/2017 II miejsce. Otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i nagrodę finansową w wysokości 3500 zł.

Oprócz tego nauczyciel Sławomir Sorsa został wyróżniony specjalną nagrodą dla nauczycieli.

Skip to content