26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Uczniowie ZST nagrodzeni przez PGNiG Termika

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

6 kwietnia 2017 roku w elektrociepłowni Siekierki w Warszawie odbyła się Gala Stypendialna VIII edycji Programu edukacyjnego PGNiG Termika – „Zagrzewamy do nauki”. Już po raz kolejny PGNiG Termika nagrodziła dwunastoma stypendiami o łącznej kwocie 23 tysięcy złotych najlepszych uczniów z dwóch partnerskich placówek, w tym siedmiu z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki  z Radomia i pięciu z Zespołu Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego z Warszawy. Uczniowie klas trzecich wyróżnieni zostali kwotą 1500 złotych, natomiast uczący się klasach czwartych otrzymali stypendium wysokości 2000 tysięcy złotych.  Tomasz Zawisza i Karol Łukaszko z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki są wielokrotnymi laureatami programu „Zagrzewamy do nauki”, który skierowany jest do uczniów szkól technicznych kształcących się w zawodach technik energetyk i technik elektryk. Gospodarzem Gali Stypendialnej był Wojciech Dąbrowski prezes PGNiG Termika S.A., a jednym z wielu gości był Andrzej Piotrowski podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii nadzorujący pion energetyki.
 
 
Skip to content